BotPay

A plugin for TPay Woocommerce integration with KODA

Czym jest Botpay?
To chatbot, który jest nowym kanałem sprzedaży dla Twojego e-sklepu. Pozwoli on Twoim klientom szybko i łatwo kupować tam, gdzie spędzają czas na rozmowach ze swoimi znajomymi – w ich ulubionym komunikatorze, w Messengerze.

Do czego służy?
Niezależnie od tego, co sprzedajesz i kim są Twoi klienci, zainstalowanie i skonfigurowanie wtyczki Botpay, która automatycznie stworzy chatbota połączonego z Twoją stroną lub sklepem na facebooku umożliwi im:
wybór produktów,
wybór sposobu dostawy (dane dla kuriera lub wybór Paczkomatu)
dokonanie transakcji BLIK bez przerywania rozmowy i przechodzenia na stronę sklepu

Wszystko to będzie możliwe po rozpoczęciu rozmowy z Twoim sklepem w Messengerze, który dotąd służył Ci tylko do obsługi klienta. Teraz możesz w kilka minut uczynić go nowym kanałem dystrybucji Twoich produktów.

Jak skonfigurować wtyczkę płatności WooCommerce?
Co zrobić, żeby skorzystać z możliwości, które daje Ci Botpay?
pobierz wtyczkę i połącz ją ze swoją stroną lub sklepem na Facebooku
wybierz kategorię produktów ze swojego sklepu WooCommerce
określ sposób wyświetlania produktów i sposoby dostawy: online, paczkomat lub dostawę kurierem – połącz wtyczkę z Twoim kontem u operatora płatności BLIK (dziś Tpay, wkrótce również inni operatorzy)

I gotowe. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy scenariusz rozmowy, który pozwoli Ci obsłużyć transakcję, w tym zebrać dane Twoich klientów i otrzymać od nich wymagane prawem zgody.

Wygodne płatności WooCommerce w zasięgu Twojej ręki

Botpay to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w przypadku małych sklepów, jak i dużych platform sprzedażowych stworzonych na silniku WooCommerce. Płatności realizowane za pośrednictwem Messengera pozwolą docierać do klientów z produktami w zupełnie nowy sposób!

Wsparcie od autorów
Jeśli podczas instalacji lub korzystania z Botpay będziesz potrzebować naszej pomocy – zapraszamy Cię do kontaktu za pośrednictwem WordPressa. Czekamy też na Twoje sugestie pod adresem [email protected] Chętnie porozmawiamy z Tobą o możliwościach rozszerzenia funkcji Twojego chatbota, które pozwolą Ci m.in. na automatyzację obsługi klienta, angażowanie klientów w akcje marketingowe i nie tylko.

O autorach:
KODA Bots – jesteśmy firmą technologiczną, która rozwija autorski system operacyjny do automatyzacji komunikacji w wielu kanałach kontaktu. Wdrażamy chatboty i voiceboty, które pomagają naszym klientom zarabiać i oszczędzać nawet 90% czasu poświęcanego dotąd przez specjalistów na powtarzalne czynności. Zrealizowaliśmy już ponad 100 wdrożeń na potrzeby procesów komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dla takich firm jak m.in. Żabka, Biedronka, Player.pl, Komputronik, Adamed, Travelplanet.pl, Santander Consumer Bank czy Grupa Żywiec.

1.0

  • Add TPay & KODA integration

1.0.1

  • Fix default TPay description field